Bibione


Vzhůru do Bibione!

Když padne rozhodutí o dovolené v Itálii, většině z nás se vybaví známé přímořské letovisko Bibione, které patří v Česku k nejoblíbenějším zájezdovým destinacím už několik let.

Jedním z hlavních důvodů této oblíbenosti je určitě 8 km dlouhá, mírně se svažující pláž, na které to v letních měsících opravdu žije a také příjemné prostředí, vhodné jak pro mladé páry, tak pro rodiny s dětmi.

Velmi zajímavá je samozřejmě také cena, kdy se můžete pořídit příjemnou dovolenou za ceny velmi podobné dovolené strávené v ČR.Co se týče počasí, rozhodně se nemusíte bát. Průměrná teplota se zde totiž v letních měsících pohybuje kolem příjemných 22 stupňů Celsia.


Kempy, karavany, stany aneb v Bibione levně

Oblast Bibione je také velmi proslulá obrovským množstvím kempů, kde můžete strávit dovolenou opravdu za pakatel. Stačí si pořídit stan, případně přivézt karavan a namířit si to do některého z několik desítek kempů, které kvalitou bohužel stále převyšují standard kempů v ČR.Na základě osobních zkušeností, vám například můžeme doporučit kemp Capalogna, který se nachází přímo u moře. Za velmi přijatelnou cenu zde strávíte slušnou a příjemnou dovolenou.


Pokud nechcete ležet na plážích Bibione, lze v Itálii jet kamkoliv jinam, krásných míst (ŘímBenátkyFlorencieSardinie) je tady víc než dost. V zimě si navíc můžete zajet do Itálie zalyžovat. Nezapomeňte si před výběrem definitivní trasy prohlédnout naše mapy Itálie a zkontrolujte aktuální počasí. Užitečné odkazy vám pomohou najít nejlepší hotel či letenku.